Kasa fiskalna Link Online już w ofertach dystrybutorów urządzeń Novitus

Link Online - nowa kasa fiskalna Novitus

W maju 2020 minął dokładnie rok od momentu wprowadzenia kluczowych przepisów w sprawie kas fiskalnych online. Wtedy to na rynku pojawiły się też urządzenia, które zapewniają m.in. transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. Nie oznacza to jednak, że producenci technologii sprzedaży od razu wprowadzili do swoich ofert wszystkie modele nowego. Po początkowym boomie, na rynku nadal, z nieco mniejszą częstotliwością, pojawiają się kolejne kasy fiskalne online. Jednym z takich urządzeń jest Novitus Link Online.

Niepozorne urządzenie z wielkimi możliwościami

Novitus Link Online to jedna z tych kas fiskalne, które moglibyśmy uznać za „niepozorne”. Urządzenie sprawia wrażenie prostej technologii sprzedaży. Warto jednak pamiętać, że mowa o modelu z linii Novitus Online Power. Innymi słowy, że nowa kasa fiskalna polskiego producenta została wyposażona w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Znajdziemy w niej zarówno wydajne podzespoły, jak i wysokiej klasy mechanizm drukujący oraz podświetlane ekrany (klienta i kasjera). Ponadto, Novitus Link Online umożliwia korzystanie z trybu szybkiej sprzedaży, oferuje zaprogramowanie nawet 20 000 pozycji towarowych oraz posiada pamięć chronioną, dzięki której automatycznie archiwizuje ważne informacje na temat prowadzonej ewidencji.

Model Link Online a współpraca z Centralnym Repozytorium Kas

W Link Online zastosowano rozwiązania, które są znane z dotychczasowych modeli z linii Novitus Online Power. Dotyczy to również współpracy z serwerami Centralnego Repozytorium Kas. W standardzie taka komunikacja odbywa się po podłączeniu Link Online do firmowej sieci LAN – przez port Ethernet. Niemniej, nie jest to jedyna dostępna opcja. Kasę fiskalną Novitus można wyposażyć w moduł Wi-Fi albo modem GSM. To dobre rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy preferują bezprzewodową transmisję danych. Co ciekawe, wariantywność Link Online nie kończy się na dodatkowych interfejsach komunikacyjnych. Kasa fiskalna marki Novitus występuje bowiem w różnych wersjach kolorystycznych: czarno-pomarańczowej, czarno-szarej i biało-pomarańczowej.

Kasa Novitus w systemie sprzedaży + NoviCloud

Wspomnieliśmy już wcześniej o tym, że Novitus Link Online zapewnia zaprogramowanie nawet 20 000 pozycji towarowych. To naprawdę pojemna baza PLU, która zadowoli nawet większe działalności gospodarcze. A jak kasa Novitus prezentuje się pod względem komunikacji z innymi urządzeniami, czyli podczas pracy w systemie sprzedaży? Model Link Online w standardzie posiada 3 złącza USB, wejście RS-232 oraz port typu Ethernet. Można go rozbudować zarówno o Wi-Fi lub GSM, jak i moduł Bluetooth. W rezultacie, Novitus Link Online zapewnia płynne połączenie z różnymi urządzeniami peryferyjnymi – skanerami kodów, terminalami płatniczymi, wagami elektronicznymi, szufladami czy komputerami POS.

A to nie koniec udogodnień! Urządzenie polskiego producenta oferuje też bezpłatny dostęp do autorskiej aplikacji chmurowej NoviCloud. Można z niej skorzystać np. za pośrednictwem przeglądarki internetowej. A na co pozwala samo oprogramowanie od Novitus? Przy jego zastosowaniu da się m.in. zdalnie zarządzać kasą fiskalną Link Online – programować pozycje towarowe, rabaty czy po prostu sprawdzić statystyki sprzedaży. A wszystko to z dowolnego miejsca, w którym mamy dostęp do łącza internetowego.

 

Na koniec krótkie przypomnienie: model Link Online znajdziecie już w ofertach oficjalnych dystrybutorów polskiego producenta technologii sprzedaży. Nowa kasa fiskalna Novitus zadebiutowała na rynku w maju 2020 roku.

Jedna myśl w temacie “Kasa fiskalna Link Online już w ofertach dystrybutorów urządzeń Novitus”

  1. Po pierwsza nowa kasa novitus wygląda naprawdę zgrabnie i estetycznie – wydaje mi się, że może się odnaleźć w niejednej działalności. Funkcjonalność też wydaje się naprawdę OK. Ciekawe, czy model zyska dużą popularność – ja pewnie, gdybym nie miał już swojej kasy online, rozważałbym zakup takiego urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *