Novitus Soleo LAN E – nowa odsłona starej kasy

kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E

Istnieją urządzenia fiskalne, które z miejsca zdobywają uwagę większości początkujących przedsiębiorców. Ale są również i takie, na które warto zwrócić uwagę również później. Dzieje się tak, gdy dana technologia jest rozbudowywana o dodatkowe opcje albo zaczyna występować w nowej formule. Do podobnych przykładów należy model Novitus Soleo LAN E, który stanowi atrakcyjną propozycję wśród systemowych kas rejestrujących.

Systemowa w pełnym tego słowa znaczeniu

Urządzenie fiskalne, zastosowane w punkcie handlowym o rozbudowanym asortymencie i dużym natężeniu ruchu, musi być gotowe na realizację wymagających zadań. Co za tym idzie, powinna posiadać odpowiednio wysokie parametry i właściwe rozwiązania. Dlatego w takich sytuacjach przedsiębiorcy często korzystają z drukarek fiskalnych, dla których tego typu realia są rzeczą naturalną. Ale co jeśli nie chcemy rezygnować z samowystarczalności kasy rejestrującej?

Warto wtedy pomyśleć o specjalnym, systemowym wariancie tego typu technologii. Dobrym przykładem jest tu nieco odświeżona wersja urządzenia marki Novitus – Soleo LAN E. Po pierwsze, obsługuje bazę towarową rzędu aż 20 000 PLU, co stanowi dość wysoki wynik jak na standardy pozostałych kas fiskalnych, pozwalający zaprogramować wszystkie produkty i usługi, a często nawet i pozostawić wolne miejsce na przyszłe, ewentualne poszerzenie oferty. Oczywiście, model marki Novitus posiada też inne, praktyczne rozwiązania, wspomagające pracę z tak pokaźnym asortymentem. 27 przycisków funkcyjnych na klawiaturze, umożliwiających zaprogramowanie aż 108 skrótów dla popularnych towarów i często używanych opcji, zapis elektronicznej kopii paragonów w znacznym stopniu podwyższają komfort obsługi klientów.

LAN, czyli znakomita komunikacja z pozostałymi elementami systemu

Trzeba jednak przyznać, że w rozbudowanym systemie sprzedaży niezwykle istotna pozostaje kwestia komunikacji. Soleo LAN E, na co wskazuje już sama nazwa, ma ku temu doskonałe predyspozycje. Urządzenie posiada takie rozwiązania, jak 3 porty komunikacyjne typu RS-232 czy złącze USB, które umożliwiają płynną, skoordynowaną współpracę wielu elementów peryferyjnych naraz: kasy, skanera kodów kreskowych, wagi elektronicznej, szuflady na pieniądze, terminala płatniczego lub innych. I to nie wszystko. Model marki Novitus został wyposażony w interfejs Ethernet, pozwalający podłączyć urządzenie fiskalne do sieci LAN. Dzięki temu przedsiębiorca zyskuje szczególnie szybki i stabilny rodzaj transmisji danych pomiędzy kasą a komputerem. Dlatego określenia, mówiące o „sprzedażowym centrum dowodzenia” nie są wyssane z palca. Tak rozbudowany system zapewnia sprawny i wygodny przebieg transakcji nawet przy bardzo obciążonych stanowiskach pracy.

Tutaj znajdziecie więcej szczegółów na temat tego, co potrafi systemowa kasa fiskalna Novitus. Zajrzyjcie i podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Jedna myśl w temacie “Novitus Soleo LAN E – nowa odsłona starej kasy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *