Interesująca kasa fiskalna Emar Solo Bis

Kasa fiskalna Emar Solo Bis

Nie da się zaprzeczyć, że choć na rynku technologii sprzedaży występuje wiele skutecznych i atrakcyjnych urządzeń fiskalnych, to jednak większość uwagi poświęca się firmom uważanym za wiodące – Novitus, Posnet i Elzab. Tymczasem nie tylko modele tych producentów zasługują na uznanie. Oto Emar Solo Bis – przykład kasy rejestrującej, której jakość zdecydowanie wyprzedza zdobywaną renomę.

Nowoczesne i praktyczne rozwiązania w zakresie wydruku

Rozwiązania zastosowane w kasie marki Emar sprawiają, że urządzenie zalicza się do nowoczesnych technologii sprzedaży. Przede wszystkim, Solo Bis oferuje tak korzystną opcję, jak zapis elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu, że zapisuje niezbędne dane na karcie pamięci SD (albo microSD, gdy zajdzie taka potrzeba), pozwala zmniejszyć zużycie papieru termicznego (a tym samym – obniżyć koszty eksploatacji), uprościć archiwizację danych (na komputerze, zamiast na wielu rolkach) oraz dodatkowo je zabezpieczyć (zapis na płycie DVD, pendrivie, dysku zewnętrznym).

Również za sprawą tej funkcji, użyty mechanizm drukujący marki Citizen (wystawiający paragony z prędkością 65 mm/s i odcinający je za pomocą obcinacza w technologii laserowej) zapewnia bardzo łatwą instalację materiałów eksploatacyjnych, która zajmuje tylko chwilę i nie pozwala niecierpliwić się klientom podczas trwającej sprzedaży. W rezultacie, transakcje przebiegają bardzo sprawnie, co przekłada się również na wzrost dochodów.

Wygodnie i wielozadaniowo – wyświetlacze, klawiatura i porty komunikacyjne

Model Solo Bis jest prosty i przyjazny w obsłudze także dzięki 2 czytelnym wyświetlaczom oraz przejrzystej klawiaturze. Ekrany LCD (operatora i klienta) gwarantują dobrą widoczność wszystkich komunikatów, nawet przy gorszym oświetleniu. A co można powiedzieć o panelu sterowania? Klawiatura została wyposażona w programowalne przyciski funkcyjne do definiowania własnych skrótów – można je następnie przyporządkować do często wybieranych produktów i usług lub też ważnych funkcji kasy (jak np. wykonanie raportu dobowego czy miesięcznego).

Model marki Emar jest wygodnym rozwiązaniem również dla tych przedsiębiorców, którzy planują uczynić kasę fiskalną głównym ogniwem systemu sprzedaży. Zawiera on bowiem popularne porty komunikacyjne typu USB i RS-232, pozwalające na płynną współpracę z różnymi urządzeniami peryferyjnymi: czytnikiem kodów kreskowych, wagą elektroniczną, terminalem komputerowym, a także wieloma rodzajami szuflad na pieniądze.

Na dodatek…

Emar Solo Bis wydaje się być celną propozycją w przypadku różnego typu branż i działalności gospodarczych. Solidnie wykonane urządzenie stanowi optymalne połączenie różnych korzystnych cech, a przy tym zawiera się w obudowie o małych gabarytach. Dlatego model ten odnajdzie się również na stanowiskach pracy o ograniczonej przestrzeni. Podsumowując: to, że kasa fiskalna nie znajduje się w obiegowym tzw. „top of the top”, nie oznacza, że jest niskiej jakości bądź nie ma nic interesującego do zaoferowania. Wręcz przeciwnie – może się okazać idealnym rozwiązaniem dla konkretnego przedsiębiorstwa.

Jedna myśl w temacie “Interesująca kasa fiskalna Emar Solo Bis”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *