Mała drukarka Elzab, która zaskakuje wydajnością. Jednym słowem: Zeta!

Funkcje drukarki fiskalnej Elzab Zeta

Na chwilę obecną Zeta jest najprostszą drukarką fiskalną, którą produkuje Elzab. Określenie „najprostsza” nie oznacza jednak, że model ten został pozbawiony wydajnych rozwiązań i wysokich parametrów technicznych. Po sprawdzeniu specyfikacji technicznej tego urządzenia okazuje się wręcz, że pod wieloma względami dorównuje ono najbardziej zaawansowanym drukarkom rejestrującym. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami…

Idealna do obsługi mnóstwa PLU

Które parametry użytkowe decydują o tym, że Elzab Zeta sprawdza się świetnie w różnych rozwiązaniach systemowych dla firm? Taką cechą jest na pewno możliwość obsługi bardzo rozbudowanej bazy towarowej. Po „połączeniu” tej drukarki z komputerem oraz oprogramowaniem sprzedażowym, zaoferuje ona współpracę z maksymalnie 300 000 PLU. A to cecha kojarzona bardziej z najnowocześniejszymi technologiami dla handlu oraz usług. Dodatkowo, w przypadku każdej pozycji towarowej można skonfigurować nazwę, która będzie miała nawet 42 znaki. Dzięki Elzab Zeta nie trzeba więc stosować nieczytelnych skrótów. Zamiast tego, można w precyzyjny sposób zidentyfikować wszystkie elementy asortymentu.

Przed chwilą wspomnieliśmy o „połączeniu” drukarki fiskalnej Zeta z komputerem oraz programem sprzedażowym. Nie możemy jednak pozostawić tego stwierdzenia bez dodatkowego komentarza. W przypadku omawianego urządzenia mamy bowiem do czynienia z zastosowaniem aż 3 protokołów komunikacyjnych: Elzab, STX oraz Thermal. W rezultacie, drukarka gwarantuje zgodność ze zdecydowaną większością programów dla firm, które można obecnie kupić i zainstalować. Co więcej, Elzab Zeta posiada 2 popularne porty komunikacyjne: USB oraz RS-232. Użytkownik może więc zdecydować, przy użyciu którego złącza dojdzie do współpracy z komputerem, laptopem, tabletem czy terminalem typu POS.

Mechanizm drukujący w Elzab Zeta

Czy mała drukarka fiskalna może posiadać wydajny i wytrzymały mechanizm termiczny? Oczywiście, że tak 😉 Niektórzy zapewne zauważą, że model Zeta nie wystawia zbyt szybko paragonów fiskalnych. Niemniej jednak, urządzenie oferuje bardzo prostą instalację rolki papieru termicznego, która może mieć nawet 60 metrów! Dodatkowo, urządzenie marki Elzab drukuje nie tylko paragony, ale także faktury VAT oraz różnego rodzaju dokumenty niefiskalne. Użytkownik modelu Zeta może też skonfigurować wygląd konkretnych wydruków, np. umieszczać na nich kody kreskowe QR lub logo przedsiębiorstwa. A gdyby komuś to nie wystarczało, producent urządzenia gwarantuje, że głowica termiczna zapewni co najmniej 50 km wydruku.

Kopia paragonów na karcie microSD

Kompaktowa drukarka rejestrująca marki Elzab posiada jeszcze jedną, ważną funkcjonalnością, której absolutnie nie możemy pominąć w tym wpisie. I nikogo chyba nie zaskoczy, że chodzi o elektroniczną kopię paragonów. Technologia ta przekłada się po prostu na wygodę oraz bezpieczeństwo codziennej pracy. Użytkownicy drukarki Elzab nie tylko nie muszą gromadzić rolek z wydrukowanymi kopiami paragonów fiskalnych, ale także mogą w łatwy sposób stworzyć backup cyfrowej dokumentacji (np. na pendrivie albo dysku zewnętrznym). Dodatkowo, wydają zdecydowanie mniej na zakup materiałów eksploatacyjnych. W modelu Zeta wystarczy stosować 1 rolkę papieru…

Kompaktowa i funkcjonalna – drukarka fiskalna Elzab Zeta.

Jedna myśl w temacie “Mała drukarka Elzab, która zaskakuje wydajnością. Jednym słowem: Zeta!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Odpowiedz poprawnie *